O nas

Naszą inspiracją jest hasło „ważne sprawy z zadowolonymi ludźmi”.

Ciągle szukamy inspiracji – znajdujemy je w dużej mierze w innowacyjnych rozwiązaniach rodzących się za Atlantykiem i w otaczającej rzeczywistości. Analizujemy Big-rzeczywistość i pojedyncze biznesy. To co dostrzegamy, oddajemy innym jako feedback. Realizujemy własną idee fixe: samopowtarzalną strukturę biznesową opartą o jeden wzór („samo podobnej” tak jak matematyczny fraktal).

Tworzymy więc atrakcyjny ekosystem firm działających w oparciu o jednakowy wzór (fraktal) przyciągający zaangażowanych i energetycznych ludzi nastawionych na realizację innowacyjnych pomysłów i porządnych biznesów. Szukamy ludzi z pomysłem na biznes, który jest innowacyjny technologicznie, społecznie lub organizacyjnie. Z efektem WOW! Pomysł powinien być „synergyable”​. Ludzie, których szukamy, mają energię do wdrożenia pomysłu. Akceptują 4 wartości: współpraca, nastawienie na rozwój (własny oraz firmy), samoświadomość (wiem, co robię i co robi moja firma) oraz porządność (uczciwość). Działamy w oparciu o Mit Przedsiębiorczości, Membership Economy, metodologię BNI Givers Gain (R).

W ramach autorskiego pomysłu na turkusowy akcelerator przewidywalnych biznesów oferujemy wsparcie SSC, coaching, mentoring i networking. Inwestujemy, w ramach 24 etapowego programu, w firmy poprzez delegowanie dedykowanych zdalnych zespołów specjalistów ze wsparciem team liderów. Korzystamy z takich NARZĘDZI jak: Synergia, Kontrakt, Praca i Systemy IT oraz Komunikacja. Jeśli masz inspiracje którymi się dzielisz lub sam szukasz inspiracji to pozostańmy w kontakcie.

PIOTR KONOPKA

Robię ważne rzeczy z zadowolonymi ludźmi.

Wykuwam atrakcyjny ekosystem fraktali przyciągający zaangażowanych i energetycznych ludzi nastawionych na realizację innowacyjnych pomysłów i porządnych biznesów.

Szukam ludzi z pomysłem na biznes, który jest innowacyjny technologicznie, społecznie lub organizacyjnie. Z efektem WOW! Pomysł powinien być „synergyable”. Ludzie, których szukam, mają energię do wdrożenia pomysłu. Akceptują 4 wartości: współpraca, nastawienie na rozwój (własny oraz firmy), samoświadomość (wiem, co robię i co robi moja firma) oraz porządność (uczciwość). Działam w oparciu o Mit Przedsiębiorczości, Membership Economy, metodologię BNI Givers Gain (R).

W ramach autorskiego pomysłu na turkusowy akcelerator przewidywalnych biznesów oferuję wsparcie SSC, coaching, mentoring i networking. Inwestuję w firmy poprzez delegowanie dedykowanych zdalnych zespołów specjalistów ze wsparciem team liderów.

Fan(atyk) Władcy Pierścieni i Gwiezdnych Wojen

W każdym segmencie naszej działalności zapewniamy profesjonalną obsługę i pełne wsparcie.