O nas

Jako KRK PARTNERZY pomagamy naszym klientom, by spełniali wszystkie wymogi dyrektywy unijnej, mówiącej o wyrównaniu zawodowych szans dla osób niepełnosprawnych. Współpracujemy z firmami, optymalizując kwotę wpłaty na PFRON, jednocześnie, aktywizując osoby niepełnosprawne poprzez tworzenie dla nich miejsc pracy.

We współpracy z naszymi klientami dążymy do uzyskania jak najlepszych efektów społecznych i ekonomicznych. Stosujemy kompleksowe rozwiązania, kumulując kilka zagadnień, aby działania były maksymalnie optymalne. Pomagamy przeanalizować bieżącą sytuację w organizacji, zwiększamy możliwości identyfikacji osób niepełnosprawnych przez opracowanie optymalnej dla klienta polityki niepełnosprawności. Doradzamy w zakresie prawa i procesów rekrutacyjnych. Prowadzimy także szkolenia dla osób zajmujących się rekrutacją osób niepełnosprawnych.

Jak działamy

 

 • Etyczne podejście.
 • Przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu.
 • Promocja osób niepełnosprawnych jako pracowników zmotywowanych, solidnych i odpowiedzialnych.
 • Wsparcie dla idei społecznej odpowiedzialności sektora biznesu (CSR).
 • Zmiana stereotypów przez realizację projektów zaawansowanych technologicznie.
 • Spełnienie celu przyświecającego ustawodawcy.
 • Wsparcie rehabilitacji osób z niepełnosprawnością, przez zatrudnienie ich w firmach działających na otwartym rynku.

Dla naszych Klientów przygotowujemy szyte na miarę systemy i aplikacje. Tworzymy systemy CRM pozwalające na bieżąco archiwizować dokumenty, zajmujemy się bazami danych, prowadzimy elektroniczne księgi i teczki kadrowe. Na każdym z etapów współpracy udzielamy pełnego wsparcia – od szkoleń po opiekę serwisową. Oferujemy także własne innowacyjne systemy i aplikacje usprawniające pracę naszych Klientów:

Tarax – unikalny system rekrutacji i zarządzania pracą zdalną.

MyHR – innowacyjna aplikacja dla pracowników i działów HR

Freeway – nowoczesny system workflow

CallBee –aplikacja do tworzenia ogólnopolskiego call center w modelu sharing economy.

Jesteśmy grupą ściśle współpracujących firm o różnorodnych kompetencjach. KRK Partnerzy to między innymi

 • pełna obsługa księgowo-podatkowa i kadrowa
 • marketing 360 stopni
 • usługi doradcze w zakresie rozwoju biznesu
 • badania rynku i szczegółowe analizy biznesowe
 • dostosowanie dokumentacji i procedur do najnowszych przepisów, m.in. o ochronie danych, tzw „RODO”.

PIOTR KONOPKA

Ukończył studia magisterskie oraz MBA (Master of Business Administration)w zakresie zarządzania. Od 18 lat aktywnie działa w branży finansowej jako specjalista z zakresu marketingu, sprzedaży, promocji, rozwoju biznesu, customer intelligence, business intelligence a także planowania strategicznego. Na przestrzeni lat współpracował m.in z PZU Życie, Bankiem Millennium, Invigo oraz ACE Group, gdzie piastował stanowiska managerskie. Od roku 2009 roku jest niezależnym ekspertem, specjalizującym się także w doradztwie gospodarczym. Od 2010 roku jest członkiem BNI – profesjonalnej organizacji rekomendacji biznesowych. Jego rozległa wiedza i doświadczenie sprawiło, że pięciokrotnie obejmował funkcję Prezesa/Wiceprezesa w Zarządzie najstarszego klubu BNI Wspólna w Warszawie.

KRZYSZTOF RUMIANOWSKI

Tuż po ukończeniu studiów magisterskich założył firmę, w której zatrudniał 300 osób, w tym także osoby niepełnosprawne, które stanowiły zdecydowaną większość. Zmiany zachodzące na rynku pracy oraz zupełnie nowe potrzeby kluczowych klientów sprawiły, że zdecydował się na wprowadzenie formuły konsultingowo-eksperckiej. Taki krok musiał być poparty wiedzą, dlatego w latach 2004-2005 rozszerzył swoje kwalifikacje stając się certyfikowanym doradcą zawodowym oraz instruktorem praktycznej nauki zawodu. Dzięki zdobytym umiejętnościom mógł w sposób profesjonalny poprowadzić agencję doradztwa personalnego dla osób niepełnosprawnych, której jest założycielem. Także w roku 2005 uzyskał przyznany przez Ministerstwo Pracy certyfikat na prowadzenie działalności agencji zatrudniającej osoby niepełnosprawne. Kilka lat później, w roku 2008 zgłębiał wiedzę z zakresu doradztwa zawodowego w Studium Prawa Europejskiego. Ukończył również studia podyplomowe na wydziale ekonomicznym Polskiej Akademii Nauk. W 2010 roku Ministerstwa Finansów udzieliło mu uprawnień do prowadzenia usług księgowych. W roku 2016 uzyskał dyplom MBA w Polskiej Akademii Nauk. Autor publikacji i książki o Networkingu „Zanurz się w błękitnym oceanie – jak networking wspiera rozwój firm”.

MACIEJ SZTOMPKE

Absolwent Politechniki Warszawskiej (specjalizował się w zastosowaniach informatyki w sterowaniu) oraz ekspert w dziedzinie strategii i doskonałości biznesowej z 25-letnim doświadczeniem. Od ponad dwóch dekad skutecznie wdraża projekty mające stworzyć przewagę konkurencyjną i zwiększyć wartość firmy w środowisku międzynarodowych korporacji. Doświadczenie zawodowe zdobywał między innymi w GlaxoSmithKline, gdzie pracował przez 15 lat i od postaw zbudował dział IT firmy.
Kierował pierwszym programem kompleksowej komputeryzacji przedstawicieli medycznych. Jako kierownik projektu, wprowadzał także w życie kolejne generacje systemów CRM i modułów SAP. Stał również na czele międzynarodowego zespołu IT podczas największej w 1998 roku w Polsce prywatyzacji: zakupie przez Glaxo Polfy Poznań. Aktywnie uczestniczył w czterech kolejnych fuzjach i poważnych reorganizacjach firmy. Zarządzał informacją oraz wdrażał i kierował systemami doskonałości marketingu i sprzedaży.
Od 2009 roku jest Prezesem Zarządu firmy Sekretariat.Warszawa.Pl Sp. z o.o. oferującej swoim klientom outsourcing procesów biznesowych w modelach finansowych wykorzystujących optymalizację PFRON.

W każdym segmencie naszej działalności zapewniamy profesjonalną obsługę i pełne wsparcie.