Referencje

Grzegorz Frątczak

Prezes Zarządu Convertis

Transkrypcja

Zaczęliśmy współpracę z firmą KRK Partnerzy, z tego powodu że oni dawali nam jakość, przede wszystkim. Tak, jakość, zapewnienie ciągłości pracy, a poza tym obniżenie kosztów. Sam korzystałem, korzystam i będę korzystał z ich usług, dlatego polecam te usługi wszystkim potencjalnym firmom, które mogą korzystać z tego. Tak i myślę, że to jest dobra, dobry wybór, żeby korzystać akurat z tej firmy, a nie innej.

Bernard Michalczewski

Prezes Zarządu CRAMO

Transkrypcja

Dla mnie, wejście do współpracy z KRK, w tym przypadku, z panem Maciejem Sztompke, to też był proces, bo usługi oferowane są na tyle zaawansowane, że no na tym się trzeba się tak bardzo precyzyjnie pochylić, mocno popracować z obu stron. I tutaj - korzystając z okazji – wielkie też podziękowania dla pana Macieja, bo on jako ta osoba, która współtworzyła rozwiązanie takie przycięte na miarę. Tak ramowy, bardzo zaangażowany. W wielu miejscach, nie tylko był w stanie rozwiązywać problemy, które my żeśmy chcieli, ale proponować wręcz jakieś rozwiązania, które znacznie wykraczały poza, to co my żeśmy planowali na samym początku.

Piotr Wasilewski

Wspólnik Debesis

Transkrypcja

Jako firma, jesteśmy bardzo zadowoleni, z uwagi na to, że mogliśmy przez nasze rozwiązania informatyczne, jakie dostarczamy KRK Devotion, pomóc osobom niepełnosprawnym w normalnym powrocie do, na rynek pracy. Poleciłbym współpracę z firmą KRK, także innym klientom, z uwagi na to, chociażby na przyznane dzisiaj wyróżnienie jako firma odpowiedzialej społecznie. (…)

Antonio Carvelli

Country Manager Gi Group

Transkrypcja

W zasadzie od kilku lat współpracujemy razem z firmą KRK i ta synergia nie tylko jest dobra, działa bardzo dobrze w biznesie. Dzięki tej firmie, jesteśmy w stanie, nie tylko mieć dobrego pracownika, ale pomagać część społeczności, która ma pewne trudności w znalezieniu pracy. Mógłbym polecić tą firmę.

Małgorzata Grodomska

Kierownik Działu Kadr i Płac GetFresh

Transkrypcja

Z firmą KRK współpracujemy od około półtora roku. Tak, jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i ogólnie ze współpracy z firmą. Jesteśmy na etapie budowania i tak naprawdę zwykle swoją rolę, w tym co chcemy budować i wspomagać pracę u osób niepełnosprawnych, współpracy na przykład z firmą KRK Partnerzy, jako element społecznej odpowiedzialności biznesu dla naszej firmy, która w tej chwili – można powiedzieć – że, w jakiś sposób powstaje na nowo.

Marzenna Malec

Specjalista ds. Zatrudnienia i Płac Grupy Topex

Transkrypcja

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą KRK, bo głównie współpracujemy z panem Maciejem Sztompke i i z panem Krzysztofem Rumianowskim. Nasza współpraca trwa już ponad 6 lat, więc jest to duży czasu i przez już te 6 lat naprawdę wszystko było ok. Wszelkie nasze potrzeby były szybciutko zaspakajane, odpowiedzi natychmiast były udzielane, wystarczająco dla naszej działalności, dla naszych potrzeb. Także naprawdę (…) bardzo, bardzo dobra decyzja o tej współpracy.

Paweł Zaręba

Prezes Zarządu Grupy Instytut Oka

Transkrypcja

W swojej branży zajmujemy się zdrowiem naszych pacjentów, od strony okulistycznej i spotykamy się niestety z osobami, które są albo tuz przed utratą wzroku, albo wkrótce ten wzrok odzyskają. O tych. I cenimy to, że nasz partner daje szansę takim ludziom na rynku pracy, którym, w innym przypadku często byliby z rynku pracy wykluczeni.

Joanna Małaśnicka

Country Field Marketing Manager Schneider Electric Polska

Transkrypcja

Jak najbardziej mogłabym polecić współpracę z firmą KRK Partnerzy innym firmom. I tak naprawdę już to zrobiliśmy, ponieważ widzimy w tym konkretną wartość biznesową, ponieważ działamy na bardzo konkurencyjnym, rozproszonym rynku i nie jest łatwo pozyskać uczestników naszego programu. Także jesteśmy bardzo zadowoleni z tej współpracy. I bardzo się cieszymy i gratulujemy firmie KRK Partnerzy otrzymania nagrody Symbolu Odpowiedzialności Społecznej.
I polecamy tę firmę naszym partnerom.

W każdym segmencie naszej działalności zapewniamy profesjonalną obsługę i pełne wsparcie.